Sosyal Medya

Oyuncu Talat Bulut’tan Soner Yalçın’a ‘hoşaf’ yanıtı

Gündem

Oyuncu Talat Bulut’tan Soner Yalçın’a ‘hoşaf’ yanıtı

Oyuncu Talat Bulut, Sözcü yazarı Soner Yalçın’a yayınladığı video ile yanıt verdi.

TRT’nin düzenlendiği “Bir Fikrin mi Var?” isimli yarışma programında, Kübra Ağca isimli gıda mühendisi gencin “Organik Hoşaf Projesi”nin finale kalması sosyal medyada çok konuşuldu. Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın da bugün konuyla ilgili bir yazı yazdı. ‘Kübra’nın hakkı birinciliktir’ dedi. Yalçın’a yanıt oyuncu Talat Bulut’tan geldi.

Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın da bugün “Başörtülü Hoşaf” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Fransa’daki peynir ayaklanmasını hatırlatarak, “Kübra Ağca, katkı maddesiz raf ömrü uzun doğal bir içecek buldu ise, bu büyük buluştur.

‘Bir Fikrin mi Var’ programının yapımcısından ‘organik hoşaf’ açıklaması

Diğer yarışmacıların hakkını yemek istemem ama yapım şirketinin açıklaması doğru ise Kübra’nın hakkı birinciliktir. Kübra Ağca buna karşı alternatif sağlıklı beslenme için çaba harcıyor ise nasıl onu desteklemeyiz? Zihninizi kirleten “Gardrop muhalefetini” bırakınız artık” diye yazdı.

Talat’tan Yalçın’a yanıt

Oyuncu Talat Bulut ise Twitter adresinden Soner Yalçın’a bir mesaj gönderi. Bulut şöyle konuştu: ‘Bugünkü yazınızda hoşaftaki özü kaçırdığımızı ve sosyal medyadaki paylaşımlarımızın da birer gardrop muhalefeti olduğunu söylemişsiniz. Yazınızda yine bizlerin gerici bir noktaya savrulduğumuzu vurgulamışsınız. Bu kardeşimizin girişimciliğine siz, ‘genç bilim insanı’ diyorsanız sizin ilerici rüzgarınızda pek durmamak gerek.’

  Gündem Kategorisinden...

  Bizi Takip Edin

  Popüler

  Yazarlar

  Yukarı
  *