Sosyal Medya

İzmir Marşı’nı hedef alan Rıdvan Dilmen şimdi de Atatürk pankartına çattı!

Gündem

İzmir Marşı’nı hedef alan Rıdvan Dilmen şimdi de Atatürk pankartına çattı!

Rıdvan Dilmen, NTV SPOR’daki programında Beşiktaş – Konyaspor arasındaki Süper Kupa mücadelesinde yaşananları değerlendirdi…

Beşiktaş – Atiker Konyaspor maçında yaşanan olaylar, Milli takımda Lucescu dönemi, Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir’e dair Rıdvan Dilmen, NTV Spor %100 Futbolda yeni sezonu değerlendirdi.

“BİLMEDİĞİMİZ ŞEYLER DÖNÜYOR”

“Konya’yı nasıl bilirdik? Milli takım o kadar güzel ortamda oynadık derken, bir şeyler dönüyor. Bizim aklımızın ermediği problemleri hissedebiliyorum. Tribünlerdeki gerginlik, özellikle son 1 yıldır hızla devam ediyor ve tavan yaptı. Sayın Bakanımız Osman beye de hoşgeldin diyelim.”

“İZMİR MARŞI YASAKLANSIN DEMEDİM”

“Saha içi değil, saha dışı konuşulmalı önce. Ülke olarak bütünleşmemiz lazım. Siyasi ve sosyal anlamda, her anlamda düşmanlık olmamalı. Zaman zaman bizler de antipatik olabiliyoruz. Barış sezonu olmalı. Bu sezonun adı barış sezonu olmalı. Bizim ülkemiz çok güzel bir ülke. İnsanlarımız güzel insanlar. Sporun siyasete, siyasetin spora karıştırmamak lazım.

Mustafa Kemal Atatürk’ü hepimiz seviyoruz. Ancak bunu siyasi malzeme olarak görmek her anlamda kötü. Çünkü o dünyanın en büyük lideri. Ben asla İzmir Marşı yasaklansın demem. Öyle bir ahlaksız adam değilim, asla yapmam. Ancak Allah-ü ekber sesleri falan bunlar olmamalı sporda. Bu hemen manipüle ediliyor. Özelllikle sosyal medyada gençlerimiz provakasyonlara dikkat etmeli.”

Gündem Kategorisinden...

Bizi Takip Edin

Popüler

Yazarlar

Yukarı
*